UML/EX - UML/EX/VT

Miškininkystės freza su rotoriumi ir fiksuotais dantimis skirtas ekskavatoriams sveriantiems nuo 14 iki 20 t.

 

Dėl savo dydžio, patvarumo, patikimumo ir efektyvumo šis modelis yra įspūdingiausias tarp FAE ekskavatorinių frezų. Inovacinė sistema hidrauliniu būdu atidaromo skydo pilnai integruota su korpusu, o taip pat padidintos pavažos užtikrina lengvą ir saugų naudojimąsi, ir tuo paču metu apsauganti vidines sudedamąsias mašinos dalis nuo dulkių ir nuosedų.

Tvirtinimo plokštė su kaiščiais (techninis sprendimas naudojamas didesnio diapozono mašinų konstrukcijose) garantuoja ilgalaikiškumą ir saugumą tinkamai naudojant.

 

„VT“ modelio versija (pagal užklausą) su hidrauliniu varikliu ir automatiniu reguliuojamuoju srautu padidina frezos produktyvumą iki 50 %, tuo pačiu sumažindama išlaidas. Ant mašinos gali būti sumontuoti įvairūs pjautuvai, kas leidžia atsakyti į Klientų poreikių įvairovę.

 

Serijinė komplektacija:

- Hidraulinis stūmoklinis variklis su reguliuojamuoju srautu 63 cm3, su dvigubu kryžminiu apsauginiu ir anti-kavitaciniu

  vožtuvu,

- reguliuojantis vožtuvas,

- hidraulinis skydas.

 

Užklausos opcijos:

kilpinio tipo ir kaiščių tvirtinimų komplektas (pagal dydį), nukreipiamasis vožtuvas, galimyb4 sumontuoti ant rotoriaus „C/HD“ arba „D“ tipo frezą.