PMM/HY

Mulčeris žolei ir šakoms su rotoriumi ir slankiojančiais kūjais arba peiliais skirtas mini ekskavatoriams sveriantiems nuo 3,5 iki 5,5 t.

 

Dėl savo kompaktiškumo ir universalumo šios mašinos modelis yra pats populiariausias tarp nedidelių FAE mulčerių žolei ir šakoms smulkinti.

Mulčeris gali būti sukomplektuotas standartiniu varikliu, kurio darbinis tūris yra 16 cm3 arba 27 cm3 (pagal užklausą), leidžiantis naudoti mulčerį kartu su ekskavatoriais sveriantiems nuo 3,5 iki 5,5 t. O taip pat pagal užklausos opcijas gali būti pateiktas su hidrauliniu varikliu ir mechaniniu reguliuojamuoju srautu (34 – 17 cm3), kuris leidžia mulčeriui puikiai derėti su bet kokiu ekskavatoriumi.

Vožtuvas „srauto valdymas“ užtikrina lengvą ir greitą mulčerio montavimą, kuris nereikalauja reguliavimo arba ekskavarotiaus hidraulinės sistemos modifikavimo.

Ant mašinos gali būti montuojami kūjai ar peiliai skirti žolei, kas leidžia atsakyti į Klientų poreikių įvairovę.

 

Serijinė komplektacija:

- hidraulinė pavara su varikliu, kurio darbinis tūris 16 cm3, su imontuotu anti-kavitaciniu vožtuvu,

- savaime išsivalantis atraminis volelis,

- vožtuvas „srauto valdymas“

- galimybė sumontuoti ant rotoriaus „PML“ tipo kūjus arba „Y“ tipo pelius.

 

Užklausos opcijos:

hidraulinė pavara su varikliu, kurio darbinis tūris 27 cm3, su imontuotu anti-kavitaciniu vožtuvu, hidraulinis variklis su mechaniniu reguliuojamuoju srautu (34 – 17 cm3), savireguliuojantis judantis tvirtinimas, kilpinio tipo ir kaiščių tvirtinimų komplektas (pagal dydį).