DML/HY

Miškininkystės mulčeris su rotoriumi ir fiksuotais dantimis skirtas ekskavatoriams sveriantiems nuo 5 iki 13 t.

 

Pats mažiausias prifesionalus miškininkystės mulčeris su fiksuotais kūjais, kuris yra pateiktas ekskavatorių rinkoje.

Ypatingai patvari korpuso konstrukcija leidžia šį mulčerį laikyti kaip ilgalaikių investicijų objektą, o speciali dvipusė peilių konstrukcija užtikrina tikslų medžiagos pjovimą ir užtikrina maksimalų patikimumą, ir padidina produktyvumą.

Modelis DML/HY yra universalus. Dėl savo kompaktiškumo, įrenginys gali būti naudojamas kartu su įvairiais ekskavatoriais sverenčiais nuo 5 iki 13 t. Hidraulinis variklis su reguliuojamuoju srautu leis išvengti reguliavimo arba ekskavarotiaus hidraulinės sistemos modifikavimo. Mechaninių ir hidraulinių skydų (užklausos opcija) novatariški techniniai sprendimai leidžia frezuoti medieną atidarius priekinį skydą, o plona, pluoštinė medžiaga, kuri nereikalauja išankstinio ritinėlio – atidarant galinį skydą.

 

Serijinė komplektacija:

- hidraulinis variklis su mechaniniu reguliuojamuoju srautu (17 – 34 cm3) ir įmontuotu apsauginiu antikavitaciniu vožtuvu,

- reguliuojantis vožtuvas,

- dvigubas mechaninis reguliuojamas skydas,

- rotorius su „E“ tipo dantimis.

 

Užklausos opcijos:

kilpinio tipo ir kaiščių tvirtinimų komplektas (pagal dydį), hidraulinis variklis su mechaniniu reguliuojamuoju srautu (32 – 65 cm3), hidrauliniai cilindrai priekinio ir galinio skydo atidarymui, perjungimo vožtuvas cilindro kontrolei.